Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori

122,000 €

ID: 3199
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID3199
  • Siperfaqja119m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime307

Pershkrimi

Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet, në zonën e 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 119.2 m2 dhe nje ballkon te bollshme te cilat ofrojn nje pamje mahnitese te qytetit.Apartamenti ka fantastike ndarjen e dhomave qe lidhen me njera-tjeter nepermjet koridorit, vazhdojne me sallonin e madh me dalje ne ballkon, 2 dhomat e gjumit dhe 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka kubaturë shumë të rregullt, është goxha i investuar jepet bosh.Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervin Uzuni
Ervin Uzuni
Future Home Property