Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

90,000 €

ID: 3205
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID3205
  • Siperfaqja74m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime1940

Pershkrimi

Shitet apartament në një nga zonat më të preferuar të Tiranës,në Rrugën Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim me siperfaqe 74 m2. Organizimi: salloni ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumi, tualeti dhe ballkoni Apartamenti ka orientim të mirë dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Arnold Kurti
Arnold Kurti
Future Home Property