Shitet, Vile, prane Teg.

552,000 €

ID: PRO+24670

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRO+24670
  • Siperfaqja neto307m2
  • Siperfaqja bruto667m2
  • Kat
  • Numri i dhomave3
  • Tualete3
  • Shikime391

Pershkrimi

Disponojme vile per shitje ne nje nga zonat me te preferuara per banim, prane Teg-ut.

Vila është e projektuar me hapësira të bollshme
• Strukture 3 kateshe.
• Siperfaqja e katit -1: 90.2 m2.
• Siperfaqja e katit perdhe : 92.2 m2.
• Siperfaqja e katit te pare : 124.3 m2.
• Siperfaqje parcele: 360 m2
• 2 Poste parkimi ne -1.
• Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, si edhe ka infrastrukturë moderne.
• Momentalisht kompleksi eshte ne ndertim, dhe perfundon ne vitin 2023.

Ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Per me shume detaje, na kontaktoni.

Nikol Rushaj
Nikol Rushaj
Future Home Myslym Shyri