Shitet. Vilë, TEG, Tiranë

2,100,000 €

ID: PRI 3228
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRI 3228
  • Siperfaqja6500m2
  • Kat
  • Numri i dhomave6
  • Tualete7
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime746

Pershkrimi

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim në afërsi të TEG. Vila ka sipërfaqe totale prej 550 m2 dhe 6500 m2 truall. Vila ka strukturë dy katëshe, dhe me organizim të shkëlqyer të ambjenteve të brendshme ku përfshihen 3 dhoma gjumi, 2 dhoma të veçanta për stafin jashtë vilës, 5 tualete brenda vilës dhe 2 tualete jashtë saj. Punimet janë ndër më cilësoret me sistem kamerash, sistem I detektorëve të tymit, sistem ngrohje dhe ftohje, sistem mbrojtje kundër rrufesë, pishinë, jacuzzi, sauna. Përveç vilës së banimit ka edhe shtëpi të ndarë për mysafirët. Vila disponon gjithashtu një dhomë për mbajtjen e verës dhe parkingun me hapsirë prej 25 poste parkimi. Oborri është I bollshëm, ku janë mbjellë 22 pemë ulliri dhe 14 lloje të pemëve frutore. Banesa ofron cilësi të lartë jetese dhe është ndër më luksozet në vend. Pë ta viziturar na kontaktoni.

Joana Hasanaj
Joana Hasanaj
Future Home Priority