Shitet, Apartament 3+1, Unaza e Re, Tirane

120,000 €

ID: UNA24751

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24751
  • Siperfaqja bruto135m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime421

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar ne zonën e Unazës së Re, pranë EJA Studio.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4 banimi
• Sipërfaqja bruto e apartamentit 135m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit 118m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 3 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• 3 Ballkone
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• I Mobiluar
• Me hipotekë
• Orjentimi Veri-jug-Lindje
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza