Qera,Godinë Biznesi,Laprakë

8,000 € /muaj

ID: future 3323
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture 3323
  • Siperfaqja1500m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime1444

Pershkrimi

Jepet me qera qender biznesi,sherbimi dhe banimi ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te preferuar te qytetit,ne zonen e Laprakes.Godina eshte eshte e organizuar ne 4 kate dhe 1 kat nentoke,Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 1500 m2, dhe aksesi per ne ndertese behet nepermjet dy hyrjeve. Hyrja ne anen jugore e cila eshte me dere xhami dhe ndodhet ne fasaden ballore te nderteses dhe hyrja e dyte eshte nga mbrapa nderteses ne anen veriore e cila eshte me dere te blinduar.Sheshi i nderteses eshte i rregullt dhe i sistemuar ,pjesa ballore eshte e shtruar me pllaka dhe e zbukuruar me peme dekorative te llojit palma- bredh ,kurse nga mbrapa ndertesa eshte e shtruar me beton dhe shfrytezohet per parkim ku mund te parkohen rreth 25 makina.Fasada e prones eshte nje nderthurje e bukur e fasades me grafiato te bardhe dhe vetrata xhami.Ambjentet e prones nga brenda kane rafiniture te mire te mirembajtur,hapesira optimale,dritaret jane dopio xham te nje cilesie shume te mire ,me hapesira te bollshme drite dhe te pajisura me grila mbrojtese te llojit persiane .Dyshemeja e ambjenteve eshte e shtruar me pllaka,muret dhe tavani jane te suvatuara dhe te lyer me boje,ndertesa eshte e pajisur me 12 tualete ,te cilat jane te gjitha me paisjet hidrosanitare te nevojshme te nje cilesie te larte me ndricim dhe ajrim natyral.Godina eshte me shkalle nga brenda , gjithashtu ne ndertese eshte projektuar edhe hapsira per vendosur ashensorin sipas kerkeses.Ndertesea eshte e gjitha e rrethuar me kangjella hekuri dhe mure ansore dhe nga pjesa mbrapa nderteses.Kati i 4 i nderteses shfrytezohet per banim i cili eshte i mobiluar ne nje menyre shume te bukur dhe shume cilesore ,ku perkatesisht kemi 3 dhoma gjumi te mobilura totalisht me krevate dopio,kemi kuzhinen te ndare vec,2 tualete,3 veranda si dhe salloni qe eshte i mobiluar shume mire dhe nje hapsire tjeter e kompozuar ne nje mini sallon te vogel.kati 4 mund te jepet bashke me katet e tjera si per banim po ashtu edhe per biznes,bosh ose i mobiluar sipas kerkeses.
Gjithashtu godina ka edhe 180m dyqane tek hapsira e parkimit te pajisura secila me nga nje banjo dhe te mbyllura me qepen.Ndertesa disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion na kontaktoni.

Bedri Stafa
Bedri Stafa
Future Home Integrity