Qera, Vilë, Fresku

1,500 € /muaj

ID: OPP 3354
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP 3354
  • Siperfaqja1500m2
  • Kat
  • Numri i dhomave9
  • Tualete4
  • Shikime307

Pershkrimi

Disponojmë vilë për qera në zonën e Freskut. Vila ka sipërfaqe të bollshme prej 500 m2 dhe strukturë 4 katëshe. Ambjnetet e brendshme janë të ,mirë organizuara ku përfshihen dy sallone ndenjie, ambjent gatimi, 7 dhoma gjumi, 4 tualete dhe ballkonet . Banesa ka oborr të bollshëm dhe të gjelbëruar si dhe ofron mundësi parkimi për 4 makina. Shtëpia është e investuar dhe e pajisur me sistem kondicionimi. . Ambjentet e brendshme janë të mobiluarara mjaft këndshëm. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity