Shitet, Vilë, Fresk

500,000 €

ID: OPP 3355
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP 3355
  • Siperfaqja500m2
  • Kat
  • Numri i dhomave9
  • Tualete4
  • Shikime265

Pershkrimi

Disponojmë vilë për shitje në zonën e Freskut. Vila ka sipërfaqe të bollshme prej 500 m2 dhe strukturë 4 katëshe. Ambjnetet e brendshme janë të ,mirë organizuara ku përfshihen dy sallone ndenjie, ambjent gatimi, 7 dhoma gjumi, 4 tualete dhe ballkonet . Banesa ka oborr të bollshëm dhe të gjelbëruar si dhe ofron mundësi parkimi për 4 makina. Shtëpia është e investuar dhe e pajisur me sistem kondicionimi. . Ambjentet e brendshme janë të mobiluarara mjaft këndshëm. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity