Apartament 2+1, Tregu Elektrik

71,000 €

ID: OPP 3444
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 3444
  • Siperfaqja107m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime1222

Pershkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartementi është e qetë dhe e sigurtë tek Tregu Elektrik në rrugën “Mihal Grameno”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e gjashtë të një pallati të 2006 me punime cilësore me sipërfaqe të bollshme prej 107 m2. Ka organizim shumë të mirë dhe me kubaturë të rregullt të ambjenteve të brendshme ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Pallati është I pajisur me dy ashensore. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Ergys Kucana
Ergys Kucana
Future Home Opportunity