Qira, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim.

Kontakto per cmimin /muaj

ID: PRO+24978

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO+24978
  • Siperfaqja bruto813m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime420

Pershkrimi

Qira, Ambient Biznesi, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë.

Informacion mbi ambientin:
• Kati 0 dhe -1.
• Siperfaqja e katit 0 eshte 393 m2.
• Siperfaqja e katit -1eshte 420 m2.
• Lartësia 5 m.
• Pallati i ri.
• Fasade xhami nga te katerta anet.
• Pozicionohet ne nje objekt te vitit 2021.
• Me ashensor deri ne -1.
• 3 Hyrje te dedikuara.
• Mundesi parkimi.
• Aktualisht nuk eshte bere ende ndarja e ambientit per shkak te pershtatjes sipas aktivitetit qe do behet.
• Prona eshte ideale per tipologji biznesi si: market, showroom, banka, zyra etj.
Mundësi shumë e mirë pasi ndodhet ne nje zone të frekuentueshme shume afer qendres.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Ana Lekgjonaj
Ana Lekgjonaj
Future Home Myslym Shyri