Shiten, Opsione Apartamentesh, Gjiri i Lalzit

1,000 €

ID: 3468
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID3468
  • Siperfaqjam2
  • Kat
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime793

Pershkrimi

Apartamente ndodhet ne zonen e Gjirit te Lalzit ne Rezidencen Vala Mar, e cila eshte destinacioni turistik dhe rekreativ i standarteve me te gjere. Apartamente ndodhen ne zonen e Gjirit te Lalzit ne Rezidencen Vala Mar, 1 + 1 56-72 m2, 2 + 1 72-84 m2 të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon. Rezidencat e kompleksit do të zhvillohen me një përzierje të përbërësve të banimit duke përfshirë vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme. Këto rezidenca moderne dhe komode gjenden mes gjelbërimit karakteristik të zonës, kryesisht me pisha të buta dhe të egra, si dhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë, të Gjirit të Lalzit. Kompleksi ofron shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësish dhe argëtimesh për të garantuar një qëndrim të këndshëm. Gjithashtu, pozicionimi i kompleksit kaq pranë qendrave kryesore të banimit në Shqipëri, mundëson qasjen e lehtësirave dhe komoditetet kryesore të jetesës. Rezidenca disponon një shtrirje prej 310 m në bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lalzit ofron një ndër plazhet më të bukura dhe të paprekura të rivierës së Adriatikut dhe ndodhet vetëm pak kilometra nga Tirana dhe Durrësi. Per ta vizituar na kontaktoni.

Armando Misku
Armando Misku
Future Home Property