Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri

92,700 €

ID: OPP 3495
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 3495
  • Siperfaqja103m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Shikime287

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone të qetë , të sigurtë dhe shumë pranë qendrës së Tiranës tek rruga Saraçëve tek “Pazari I Ri”. është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 103 m2. Apartamenti ka organizim të rregullt të ambjenteve të brendshme ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Banesa ka orientim të mirë ndaj dritës natyrale . Për ta vizituar na kontaktoni.

Ergys Kucana
Ergys Kucana
Future Home Opportunity