Shitet, Vilë, Myslym Shyri, Tiranë

500,000 €

ID: PRI25085

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRI25085
  • Siperfaqja neto164m2
  • Siperfaqja bruto260m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime486

Pershkrimi

Disponojmë vilë në shitje që ndodhet në rrugën Myslym Shyri.

Informacion mbi Vilën:
• Sipërfaqe totale (Bruto): 260 m2.
• Strukturë 3 Katëshe.
• Orientim: Jug-Perëndim

Organizimi:
• Kati 1: Sipërfaqe 80 m2 - Sallon Ndenjie, Sallon Gatimi dhe 1 Tualet, Verandë.
• Kati 2: Sipërfaqe 80 m2 - 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet, 1 Ballkon.
• Kati 3: Sipërfaqe 80 m2 - Papafingo, 1 Ballkon.

Të dhëna të tjera:
• Pranë rrugës kryesore
• E mobiluar
• Kondicioner
• Mundësi parkimi
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ogerta Duraku
Ogerta Duraku
Future Home Myslym Shyri