Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame, Tirane

92,000 €

ID: UNA25099

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA25099
  • Siperfaqja bruto110m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime42

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar ne zonën Misto Mame, Kompleksi DAGS.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3 banimi
• Sipërfaqja bruto e apartamentit 110m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit 97m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• I mobiluar
• Ndërtim i vitit 2015
• Orjentimi Jug-Lindje

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza