Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tirane

107,000 €

ID: UNA25165

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA25165
  • Siperfaqja bruto106m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime784

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar ne zonën Unaza e Re, pranë Bar Artisti.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1 banimi
• Sipërfaqja bruto e apartamentit 105.6m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit 93.5m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Në proces hipotekimi
• I mobiluar
• Orjentimi Jug-Lindje
• 2 Kondicionere
• Magazinë e vogël

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!