Shitet, Toke, Babrru

28,600 €

ID: UNA25178

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDUNA25178
  • Siperfaqja bruto286m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime176

Pershkrimi

Shitet tokë në Babrru.

Informacion mbi tokën:
• Toka ka një sipërfaqe prej 286 m2.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• E përshtatshme për ndërtim vile.
• Zonë e preferuar dhe mundësi shumë e mirë investimi.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza