Shitet, Apartament 1+1, Garden Residence Turdiu, Tiranë.

87,758 €

ID: PRI+25369

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+25369
  • Siperfaqja neto70m2
  • Siperfaqja bruto80m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime470

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Garden Residence Turdiu, Tiranë.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2 teknik
• Sipërfaqja e apartamentit 79.78 m2.
• Orientim Veri-Perendim
• Apartamenti ndodhet ne faze karabinaje.

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 1 Dhomat e gjumit
• 1 Tualet
• Shpërndarje me korridor


• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Jurgen Licaj
Jurgen Licaj
Future Home Liqeni