Shitet, Apartament 3+1, Fresk.

65,000 €

ID: PRO+25609

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+25609
  • Siperfaqja neto93m2
  • Siperfaqja bruto108m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Shikime1126

Pershkrimi

Disponojmë apartament 3+1 për shitje me vendodhje ne Fresk.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe: 107.6 m2. (bruto)
• Sipërfaqe: 93.3 m2. (neto)
• Kati 4.
Organizim i Brendshëm:
• Koridor shperndares.
• Sallon ndenje.
• Ambient gatimi dhe ngrenije.
• 3 Dhoma Gjumi.
• 1 Tualet.
• 2 Ballkone.
Detaje të tjera:
• I mobiluar.
• Ndriçim natyral në çdo ambient.
• Hapesira te mire organizuara.
• Ndertim i ri, me ashensor.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Ogerta Duraku
Ogerta Duraku
Future Home Myslym Shyri