Qera, Apartament 2+1+2 ,Fusha e Aviacionit.

600 € /muaj

ID: UNA25794

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA25794
  • Siperfaqja bruto102m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime212

Pershkrimi

Apartament 2+1+2 Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6.
• Sipërfaqe: 102 m2.
• Kubaturë e Rregullt
Organizimi :
• Salloni ndenje dhe kuzhina
•2 Dhoma gjumi
•2 Tualet.
•1 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i mobiluar.
• Ndricim natyral ne cdo ambient.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza