Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

100,000 €

ID: OPP+25930

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+25930
  • Siperfaqja bruto121m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime191

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga Shefqet Kuka.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale:121 m2.
• Sipërfaqe neto 104.9m2.
• Kati 1.
• Orientim lindje-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 3 tualete, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
• Sistem qëndror ngrohje me pelet dhe kaldaje.
• Sistem elektrik i cilësisë së fundit Italiane.
Sistem alarmi ,muret e jashtme me izolim lesh guri dhe punime gipsi.
Parket AC5, nënshtresa 2 mm gome.
Çmimi i apartamentit me garazh 110,000 euro.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +