Qira, Apartament 2+1, Komuna e Parisit.

450 € /muaj

ID: PRO+25967

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+25967
  • Siperfaqja bruto124m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime531

Pershkrimi

Apartament per qira 2+1+2 me qira tek Komuna e Parisit.

Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri
• Kati 4
• Sipërfaqe: 124 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Salloni ndenje dhe kuzhina
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Pjeserisht i mobiluar
• Ashensor.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ogerta Duraku
Ogerta Duraku
Future Home Myslym Shyri