Shitet, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Prane Kodres se Diellit.

186,000 €

ID: PRO+26016

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+26016
  • Siperfaqja neto97m2
  • Siperfaqja bruto230m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime192

Pershkrimi

Apartament 2+1+2 Poste Parkimi per shitje i pozicionuar prane Kodres se Diellit, tek Eleonor.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6 (i fundit)
• Sipërfaqe: 229.5 m2. (bruto)
• Sipërfaqe: 96.6 m2. (neto)
• Sipërfaqja e verandes 132.9 m2.
• Dritë natyrale në çdo ambient.
• Kubaturë e rregullt.

Organizimi:
• Koridor shperndares.
• Salloni i ndenjies dhe kuzhina.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet me dritare.
• 1 Depo.
• Verande me pamje fantastike .
Detaje:
• Pallat i ri, me ashensor.
• Disponon certifikate pronesie.
• E mobiluar.
• 2 Poste parkimi perkatesisht 14.7 m2 dhe 18.4 m2 te cilat jane te perfshira ne cmim.

Për ta vizituar me kontaktoni!

Nikol Rushaj
Nikol Rushaj
Future Home Property +