Qira, Ambient, Don Bosco

1,000 € /muaj

ID: PRO+26045

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO+26045
  • Siperfaqja neto84m2
  • Siperfaqja bruto100m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime398

Pershkrimi

Ambient per qira i pozicionuar ne Don Bosco.

Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqja bruto 100 m2.
• Sipërfaqja neto 84 m2.
• Kati 0

Organizimi:
• Open space
• 1 tualete
• Bosh
• Sistem kondicionimi dhe aspirimi.
• Fasade xhami.
• Disponon post parkimi te perfshire ne cmim.

E përshtatshme për tipologji te ndryshme biznesi.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Nikol Rushaj
Nikol Rushaj
Future Home Myslym Shyri