Qera, Bar-Restorant, Ne Plazh Hekurudha, Durres

500 € /muaj

ID: STD26231

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDSTD26231
  • Siperfaqja neto129m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime192

Pershkrimi

Jepet me Qera Ambjenti Biznes Bar-Restorant
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Plazhit-Hekurudha
Informacion mbi Ambjentin :
• Sipërfaqja 128.5 m2
• Kati i 0
• Tualet
Qeraja e ambjentit eshte 500 Euro.
Biznesi eshte i investuar dhe gati per te filluar aktivitetin.
Ndodhet në pozicion të favorshëm dhe ka klientelë të ngritur.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Alba Muco
Alba Muco
Future Home Stadium