Shitet, Apartament 2 + 1, Don Bosko

91,176 €

ID: 4341
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID4341
  • Siperfaqja neto105m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime424

Pershkrimi

Apartamenti eshte pozicionuar ne zonen e Don Boskos ne Rezidenca Fiori Di Bosko. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 Banim • Sipërfaqja e apartamentit 104.8 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambienti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon • Ndërtim i Ri • Sistem kapote kundër nxehtesise dhe lagështisë. Për ta vizituar na kontaktoni!

Armando Misku
Armando Misku
Future Home Property