Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza e Re, Tiranë

120,000 €

ID: UNA26432

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA26432
  • Siperfaqja bruto107m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime67

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar ne zonën e Unazës së Re, tek 2 Rotondot
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6 banimi
• Sipërfaqja e apartamentit 106.7 m2.
Apartamenti disponon
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• I investuar
• Me hipotekë
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Daniela Bego
Daniela Bego
Future Home Unaza