Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet, Durres

130,000 €

ID: STD26433

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDSTD26433
  • Siperfaqja neto300m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime12

Pershkrimi

Shtëpia është e pozicionuar në zonen e Shkozetit.
Informacion mbi pronen:
• Strukturë 2 Katëshe.
• Sipërfaqe totale: 300m2
• Sipërfaqe ndërtimi: 125m2

Shtepia eshte e organizuar ne
-Kati i pare:
Pa ndarje te dhomave
-Kati i dyte:
• 2 Hapesira per dhoma gjumi.
• Hapesire per Tualet.
• Hapesire per Kuzhine+Dhome Ndenjie

Cilësime të tjera:
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shtëpia ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Kevin Kullafi
Kevin Kullafi
Future Home Stadium