Qira, Ambient, Qender.

1,500 € /muaj

ID: PRO+26444

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO+26444
  • Siperfaqja neto215m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Shikime26

Pershkrimi

Ambient per qira i pozicionuar ne Qender, prane 9 Katesheve.

Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja 215 m2..
• Kati 0.
• Mundesi per ndarje te ambientit sipas aktivitetit qe do behet.
• 2 Tualete.
• Bosh.
• Fasade xhami.
• Sistem kondicionimi dhe aspirimi.

E përshtatshme për tipologji te ndryshme biznesi si: palester, call centre etj.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

Megi Pernaska
Megi Pernaska
Future Home Property +