Qira, Apartament 3+1+2, Rruga e Kavajes.

600 € /muaj

ID: PRO+26445

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+26445
  • Siperfaqja neto136m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime14

Pershkrimi

Apartament per qira 3+1+2 me qira tek Rruga e Kavajes.

Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri.
• Kati 4
• Sipërfaqe: 136 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Salloni ndenje dhe kuzhina
• 3 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• E pershtatshme edhe per zyra.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Megi Pernaska
Megi Pernaska
Future Home Property +