Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Tiranë

400 € /muaj

ID: UNA26451

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA26451
  • Siperfaqja bruto61m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime161

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 1+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit, tek Kompleksi Magnet
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 0
• Sipërfaqja e apartamentit 60.7 m2
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 1 Dhomë e gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Orjentimi Perëndim
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Romina Elezi
Romina Elezi
Future Home Unaza