Shitet, Apartament 3+1, Oxhaku, Tirane.

110,000 €

Property info

Reference

BLV30848

Apartment

Property Type

3

Bedrooms

1

Bathrooms

107

m 2

1980

Year Build

Description

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet ne Rr. Kongresi i Manastirit

Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqja e apartamentit:108m2
• Kati 5 banim
• Pallat ekzisues

Organizimi i brendshem:
• Ambient ndenje dhe Ambient gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• 2 Ballkone
• Korridor shperndares
• I Mobiluar
• Sistem Kapot
• Parket druri
• Sistem Aspirimi
• Sistem Kondicionimi
Apartamenti disponon edhe 115m2 Papafingo te shtruar me pllaka dhe Lartesi 2m e pershtatshme plotesisht si kate i dyte

Per me shume informacione na kontaktoni!

 • Reference:

  BLV30848

 • Property Type:

  Apartment

 • Property Status:

  For Sale

 • Gross Area:

  107m 2

 • Bedrooms:

  3

 • Bathrooms:

  1

 • Floor:

  5

 • futurehome-new.availability:

  Available

Contact Agent

Send a message to agent

Calculate

View your interest rate

Similar Properties