Shitet, Apartament 3+1, Oxhaku, Tirane.

105,000 €

ID: BLV30848

Property info

  • TipiApartment
  • IDBLV30848
  • Gross Area107m2
  • Floor5
  • Rooms No.3
  • baths2
  • Documentation Has Mortgage
  • Views551

Description

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet ne Rr. Kongresi i Manastirit

Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqja e apartamentit:108m2
• Kati 5 banim
• Pallat ekzisues

Organizimi i brendshem:
• Ambient ndenje dhe Ambient gatimit.
•3 Dhoma gjumi.
•2 Tualete
• Korridor shperndares
• I Mobiluar

Per me shume informacione na kontaktoni!

Shpetim Denaj
Shpetim Denaj
Future Home Boulevard