Shitet, Ambient Biznesi, Dajt, Tirane.

2,500,000 €

Property info

Reference

UNA35328

Hotel

Property Type

Description

Disponojmë Ambient Biznesi per Shitje.
Apartamenti ndodhet ne Dajt, Tiranë.

Informacion mbi ambientin:
• Kati 1
• Sipërfaqja e truallit : 528.2m2
• Sipërfaqja e ndertimit : 1067.3m2
• Sipërfaqe pyelli : 8931.8m2
• Ndertim 3 katesh :
• Kati 0 bodrum dhe tualet
• Kati 1 restorant dhe kuzhine
•Kati 2 dhoma hoteli
•Kati 3 papafingo me dhoma hoteli
• Me 6 kolibe
• I investuar

Për ta vizituar na kontaktoni.

 • Reference:

  UNA35328

 • Property Type:

  Hotel

 • Property Status:

  For Sale

 • Floor:

  1

 • Availability:

  Available

Contact Agent

Send a message to agent

Calculate

View your interest rate