Shitet, Vile 2 kateshe, Mjull-Bathore,Tirane

Kontakto per cmimin

ID: OPP27565

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP27565
  • Siperfaqja bruto1450m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave5
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime96

Pershkrimi

Shitet Vile 2-kateshe në Mjull-Bathore, Tirane.

VILA DISPONON:
• 1450m2 trualli.
• 875² sipërfaqe ndërtimi
• E organizuar në 3 kate.

Kati -1 disponon:
Salloni
3 Poste Parkimi
Lavanderi
Kantine
Paneli Elektrik

Kati 0 disponon:
Sauna
Palester
2 Dhoma Gjumi
2 Kuzhina
2 Tualete
2 Sallone
Holl pritje
Verande
Pishine dimerore
Jakuzzi

Kati 1 disponon:
3 Dhoma gjumi
3 Tualete
5 Ballkone
Holli
Ashensor
Oxhak Xhami ne katin 0 dhe 1

Vila eshte projektuar nga nje studio e njohur dhe cilesia e punimeve te brendshme dhe e rifiniturave eshte nga me cilesoret. Ofron infrastrukture moderne.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Serxhio Kola
Serxhio Kola
Future Home Unaza