Shitet, Apartament 2+1, Blloku i ri i Sportit, Korçë.

43,000 €

ID: KO27822

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDKO27822
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime128

Pershkrimi

Shitet, Apartament, 2+1, Blloku i ri i Sportit, Korçë.

Organizimi i brendshëm:

• Ambienti i ndenjies
• Ambienti i gatimit
• Dhomë gjumi
• Dy ballkone
• Tualet

Cilësime të tjera:

Mund të shitet me ose pa pjesën e mobilimit.

Zonë e preferuar për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.

Për ta vizituar mos hezitoni të na kontaktoni!

Elis Macura
Elis Macura
Future Home Korca