Shitet, Apartament , “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit, Durrës.

160,000 €

Detajet e pronës

Referenca

UNA34013

Apartament

Tipologji

1

Dhoma

1

Tualete

70

m 2

Pershkrimi

“Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individët dhe familarët që dëshirojnë të shijojnë natyrën rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet siguri, cilësi e lartë ndërtimi dhe infrastrukturë.

Kemi përzgjedhur t’i përshtatemi kërkesave të çdo klienti duke ofruar tipologji apartamentesh, nga ato më të voglat deri te vilat, të gjitha me hyrje individuale. Projekti është konceptuar në një mënyrë të tillë që ta gjejë veten, dhe një çift i ri, edhe një familje e madhe. Në kompleks do të gjeni hapësirën e dedikuar e cila do të krijojë përputhshmëri me kërkesën tuaj.

Informacion mbi Apartamentin:
• Kati 0
•Sipërfaqe fizike: 60.8 m2
•Sipërfaqe e perbashket: 9.1m2
•Parkim dhe korsi biçikletash.

Për një vizitë nga afër, na kontaktoni!

 • Referenca:

  UNA34013

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  70m 2

 • Dhoma:

  1

 • Tualete:

  1

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit