Shitet Ambient Biznesi , Rruga Qemal Stafa , Tiranë.

120,000 €

Detajet e pronës

Referenca

ALF36681

Ambjent

Tipologji

1

Tualete

47

m 2

Pershkrimi

Shitet Ambient Biznesi , Rruga Qemal Stafa , Pranë Shkollës së Kuqe.

Informacione mbi ambientin:
• Kati 0
• Sipërfaqja 47 m2
• Vetrata xhami
• Sistem aspirimi dhe kondicionimi
• Mundësi shumë e mirë investimi .

Detaje te tjera:
Është e përbërë nga dy hyrje ,ajo kryesore, dhe hyrje e vecuar për në magaznë.

Për më shumë informacione ose për një vizitë ne pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  ALF36681

 • Tipologji:

  Ambjent

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  47m 2

 • Tualete:

  1

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit