Shitje, Vilë 3 kateshe, Vilat Gjermane, Tiranë.

700,000 €

Detajet e pronës

Referenca

AREA42675

Vile

Tipologji

379

m 2

Pershkrimi

Disponojme Vile 3 Kateshe, per Shitje
Vila ndodhet tek Vilat Gjermane, Tiranë

Informacion mbi vilen:
• Sipërfaqja e ndertimit 115 m².
• Sipërfaqe trualli: 379 m².
• Siperfaqe e katit 0: 139.5 m²
• Siperfaqe e katit 1: 119 m²
• Siperfaqe e katit 2: 115 m²

Cilesime te tjera:
• Disponon dokumenta te rregullta pronesie
• E rrethuar me mur me dy porta, porte automatike me pult dhe porte me hyrje me vete private
• Garazh me qepene ku parkohen 2 makina, dhe 1 makine jashte ne oborr
• Catia eshte me termoizolim, me beton dhe cati tjegulle cilesore dhe hidroizolim me polisterol
• Vila ka privatesi ne nje zone shume te qete, pa zhurma, pasi rruga eshte pa dalje dhe nuk ka levizje makinash te tjera, por vetem te nje blloku prej 5 vilash te pavarura nga njera tjetra
• Viles i eshte bere dhe nje investim i ri i konsiderueshem extra ne bahcen nga pas me dalje porte me vete, me gure dekorativ, pedane druri, gjelberim per party dhe barbeque duke i dhene nje privatesi dhe relax absolut
• Ka elemente te larte sigurie
• Disponon panel diellor dhe sistem ngrohje-ftohje qendror Ciller per te gjithe vilen
• Ideale për familjet që kërkojnë komoditet dhe privatësi.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

 • Referenca:

  AREA42675

 • Tipologji:

  Vile

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja e brendshme:

  115m 2

 • Siperfaqja bruto:

  379m 2

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps
Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit