Shfaqur 12 nga 355 Rezultate

property

Shitet, Ambient Biznesi, Dajt, Tirane.

2,500,000 €
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambjent Biznesi, Rruga "Dritan Hoxha", Tiranë

100,000 €
1
98 m2
Tirana, Albania

property

Shitje, Ambient Biznesi, Qendra Olympia, Sheshi Willson, Tiranë

105,000 €
21 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambient, Fresk, Tirane

250,000 €
4
4
221 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Biznesi, Unaza e Re.

6,000 €
30 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambient Biznesi, Unaza E Re, Tiranë.

49,000 €
37 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambient, Vasil Shanto

120,000 €
1
36 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambjent Biznesi , 9 Kateshet,Qender, Tirane.

Kontakto per cmimin
164 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambjent Biznesi, Ali Demi, Tiranë

64,000 €
19 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambient Biznesi, Unaza e Re, Tiranë.

114,000 €
1
90 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Ambjent Biznesi, Kodra e Diellit, Tirane.

700,000 €
600 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Njesi Biznesi, Yzberisht

155,000 €
74 m2
Tirana, Albania

Faqa nga 30

Kërkoni ambjentin perfekt të biznesit për shitje në zonat kryesore të Tiranës, Durrësit, Korçës, dhe Vlorës nëpërmjet koleksionit tonë të përzgjedhur. Ofruam një gamë të larmishme të hapësirave biznesi, që përfshin zyra moderne, lokale tregtare dhe objekte industriale. Çdo ambjent është i projektuar për të maksimizuar efikasitetin dhe rritjen e biznesit tuaj, me vendndodhje strategjike që garanton qasje të lehtë dhe visibilitet të lartë.