Shitet, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës

Kontakto per cmimin

Detajet e pronës

Referenca

PRO30752

Kapanon

Tipologji

2

Tualete

2121

m 2

1996

Viti i ndertimit

Pershkrimi

Kapanoni ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës dhe ka dalje direkt ne autostradë.

Informacione mbi kapanonin:
• Sipërfaqja e truallit: 2121 m².
• Sipërfaqja ndërtesës: 560m2
• Strukturë 1 katëshe.

Organizimi:
• 1 Kat i dedikuar për kryerjen e aktivitetit
• Ambient i dedikuaura për zyra.
• Tualete.

Cilësime të tjera:.

• Buzë rruge.
• Kubaturë e rregullt.
• Lartësi 6m
• I investuar.
• Mundësi parkimi.
• Konstruksion beton+tullë silikate
• Pozicion i favorshëm gjeografik.
• Mundësi zgjerimi

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  PRO30752

 • Tipologji:

  Kapanon

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja e brendshme:

  600m 2

 • Siperfaqja bruto:

  2121m 2

 • Tualete:

  2

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps
Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit

Prona te ngjashme