Qira, Apartament 2+1+Post Parkimi, Park Life Residence

900 €

Detajet e pronës

Referenca

PRO+33932

Apartament

Tipologji

2

Dhoma

1

Tualete

92

m 2

Pershkrimi

Apartament per qira 2+1+Post Parkimi me vendodhje prane Liqenit te Thate, Rezidenca Park Life.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Sipërfaqe: 92 m2
• Kubaturë e Rregullt
Organizimi :
•Salloni ndenje dhe kuzhina
•2 Dhoma Gjumi
•1Tualet
•Ballkon
Cilësime të tjera:
• Mobilim i ri dhe bashkekohor
• Ashensor
• I investuar ne detaje
• Pajisje te reja komplet me A+++
• Parket
• Zone e qete dhe e preferuar per banim
• Rezidenca ka survejim 24h.
• Akses i menjehershem ne rrethin e saukut, autostraden dhe rrugen dytesore
• Disponon post parkimi te perfshire ne cmim
• Ne cmim eshte i perfshire dhe administrimi i pallatit

Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Referenca:

  PRO+33932

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  85m 2

 • Siperfaqja bruto:

  92m 2

 • Dhoma:

  2

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  2

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps

Prona te ngjashme