Qira, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.

850 €

Detajet e pronës

Referenca

PRI34012

Apartament

Tipologji

2

Dhoma

1

Tualete

90

m 2

Pershkrimi

Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar tek Liqeni I Thate, Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:
• Sipërfaqe e Apartamentit: 89.7 M2

Organizimi:
• Sallon Ndenje
• Ambjenti Gatimit
• 2 Dhoma Gjumi
• Tualet

Cilësime të tjera:
• Totalisht e investuar dhe mobiluar.
• Sistem Chiller
• Kubaturë e rregullt
• Lokacion perfekt
• Ndricim dhe ajrosje natyrale në cdo ambjent
• Ndricim led
• Tavane të varur
•Tualet Incaso

Për një Vizitë në Pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  PRI34012

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  73m 2

 • Siperfaqja bruto:

  90m 2

 • Dhoma:

  2

 • Tualete:

  1

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Prona te ngjashme