Shitet, Ambient Biznesi, Dajt, Tirane.

2,500,000 €

Detajet e pronës

Referenca

UNA35328

Hotel

Tipologji

Pershkrimi

Disponojmë Ambient Biznesi per Shitje.
Apartamenti ndodhet ne Dajt, Tiranë.

Informacion mbi ambientin:
• Kati 1
• Sipërfaqja e truallit : 528.2m2
• Sipërfaqja e ndertimit : 1067.3m2
• Sipërfaqe pyelli : 8931.8m2
• Ndertim 3 katesh :
• Kati 0 bodrum dhe tualet
• Kati 1 restorant dhe kuzhine
•Kati 2 dhoma hoteli
•Kati 3 papafingo me dhoma hoteli
• Me 6 kolibe
• I investuar

Për ta vizituar na kontaktoni.

 • Referenca:

  UNA35328

 • Tipologji:

  Hotel

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Kat:

  1

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit