Qira, Ambient, Bllok

3,000 €

Detajet e pronës

Referenca

PRO+35536

Ambjent

Tipologji

2

Tualete

141

m 2

Pershkrimi

Disponojme ambient per qira ne Bllok.

Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe ambienti : 141 m2
• Kati 1
• 5 ambiente te shfrytezueshme
• I investuar
• 2 Tualete
• Sistem kondicionimi
• Sistem aspirimi
• Mundesi shume e mire investimi
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
• E pershtatshme dhe per aktivite te ndryshme biznesI si: klinike, estetike, ambient per zyra etj

Zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi si edhe ofron mundësinë e faciliteteve të ndryshme.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  PRO+35536

 • Tipologji:

  Ambjent

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  141m 2

 • Siperfaqja bruto:

  141m 2

 • Tualete:

  2

 • Kat:

  1

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti