Shitet, Tokë, Prush.

168,000 €

Detajet e pronës

Referenca

UNA38078

Toke

Tipologji

2000

m 2

Pershkrimi

Disponojmë Tokë për Shitje.
Toka ndodhet në Prush.

Informacion mbi token:
• Sipërfaqe : 2000m2
• Ne statusin tokë Are
• E pastër juridikisht, nuk është e lenë kolateral.
• Me dokumentacion te rregullt hipotekore
• E rrethuar nga kufizuesit
• Me pemë frutore të mbjellura
• Me një ndërtesë të vogël
• Me uj dhe energji
• Ka rryme elektrike linje 3 fazor
• Me 2 puse uji
• Ka Akses rruge deri tek toka


Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Referenca:

  UNA38078

 • Tipologji:

  Toke

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  2000m 2

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit