Shitet, Ambient Bizesi, Mine Peza, Tirane

2,830,000 €

Detajet e pronës

Referenca

UNA38152

Ambjent

Tipologji

768

m 2

Pershkrimi

Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja te kompanise Nova Construction qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes , sic eshte rruga Mine Peza. Rezidenca eshte e organizuar me 3 kate nentoke dhe 13 kate mbi toke ku 2 katet 0 dhe 1 do te jene qender komerciale.

Disponojme ambient per Shitje tek Rruga Mine Peza.

Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe ambienti Bruto 768.2 m2
• Siperfaqe ambienti 548.7 m2 neto
• Kati 0
• Ambient open space
• Ambient Corner
• Mundesi shume e mire investimi
• E pershtatshme per nje sere aktivitetesh biznesi

Zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi si edhe ofron mundësinë e faciliteteve të ndryshme.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  UNA38152

 • Tipologji:

  Ambjent

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  768m 2

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit