Shitet, Apartament 1+1, Tirana Entry

75,000 €

Detajet e pronës

Referenca

OPP39569

Apartament

Tipologji

1

Dhoma

1

Tualete

59.9

m 2

Pershkrimi

Disponojmë Apartament për shitje tek Dogana, Tirana Entry.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 59.9m2
• Kati 6

Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi
• Dhome gjumi
• Tualet
• Ballkon

Cilësime të tjera:
• Në fazë ndërtimi
Tirana Entry II ndodhet në Rrugën “29 Nentori” pranë mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tiranë.
Synimi i kësaj iniciative është realizimi i projektit të një kompleksi me godina banimi dhe shërbime duke përfshirë hoteleri/ institucione bankare e shendetesore,
me standarde të larta dhe bashkëkohore.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  OPP39569

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  59.9m 2

 • Dhoma:

  1

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  6

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit