Shitet, Vile dhe Ambjent Biznesi, ne Arapaj, Durres

200,000 €

ID: VO20412
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDVO20412
  • Siperfaqja neto156m2
  • Siperfaqja bruto426m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime34

Pershkrimi

Informacione mbi vilën :
• Sipërfaqja totale: 426m2.
• Siperfaqja e ndertimit: 156 m2.
• Stukturë 3-katëshe.
Organizimi :
• Kati nentoke : ka nje garazh dhe nje dhome.
• Kati 1 : Ambient ndenje, ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet me ajrim natyral, ballkon dhe pjesa tjeter lidhet me dyqanin.
• Kati 2: 2 dhoma gjumi, ambjent ndenjie, ambjent gatimi, tualet me ajrim natyral, 2 ballkone.
• Papafingo: Dhome gjumi, ambjent ndenjie me oxhak, ambjent gatimi, tualet me ajrim natyral , 2 ballkone dhe 1 verande.
• Oborr perpara dhe anash.
Detaje te tjera:
• Kubaturë e rregullt
• E mobiluar.
• Totalisht e investuar.
▪︎Drite natyrale ne cdo ambient.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Ajri i paster dhe pamja fantastike janë një tjetër karakteristikë e kësaj vile.
Zonë mjaft e qetë dhe e preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlen Sinamati
Arlen Sinamati
Future Home Vollga