Shitet,Apartament 3+1,Lakeland Residence

226,740 €

ID: UNA21446
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21446
  • Siperfaqja bruto151m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime17

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në Lakeland Residence,pranë Liqenit të Farkës.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 0 • Sipërfaqja e apartamentit 151.16m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Korridor Shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Apartamenti disponon orientim nga dielli
• Rezidenca disponon sistem security,pishinë për rezidentët,Vetrata termike dopio xham
• Lokacion perfekt pranë rrugëve kryesore lidhëse të qytetit
• Cilësi e lartë ndërtimi me sistem elektrik,hidraulik të teknologjisë së lartë
• Muret ndarëse të brendshme janë realizuar me tullë të lehtësuar e cila ka veti shumë të mira termoizoluse dhe akustike
• Hapësira gjelbëruese dhe shplodhëse
Për ta vizituar na kontaktoni.

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza