Shfaqur 12 nga 310 Rezultate

property

Qira, Ambient Biznesi, Brryli, Tiranë.

1,100 €
1
58 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, Tiranë.

400 €
1
2
100 m2
Tirana, Albania

property

Qira, Apartament 2+1+2, Vilat Gjermane

450 €
2
1
150 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Rruga e Barikadave, Tiranë

1,000 €
2
2
102 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 1+1, Unaza e Re

400 €
1
1
75 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 2+1+2, Alidemi, Tiranë

400 €
2
2
110 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 1+1, Komuna Parisit, Tiranë.

550 €
1
1
80 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit ,Kompleksi Usluga

600 €
1
2
82 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 3+1+2, Selvia, Tiranë.

1,500 €
2
3
165 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj, Tirane.

800 €
2
2
117 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament për zyra 1+1, Shkolla e Baletit, Tiranë.

550 €
1
1
71 m2
Tirana, Albania

property

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj, Tirane.

800 €
2
2
107 m2
Tirana, Albania

Faqa nga 26

Shtepi dhe apartamente me qera ne qytetin e Tiranes, zbuloni apartamente dhe shtepi me qera 1+1, 2+1 dhe garsoniere ne zonat e qendres, Astirit, Unazes, Medrese, Fresk, rruga Kavajes, rruga Durresit etj.