Shfaqur 12 nga 1118 Rezultate

property

Shitet, Apartament 3+1+2, Unaza e Re.

201,000 €
2
3
130 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza e Re, Tiranë.

140,000 €
2
2
89 m2
Tirana, Albania

property

Shitet,vilë dy katshe e bashkangjitur, Lura 1 Gjiri i Lalzit , Durrës

420,000 €
2
3
148 m2
Durres, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1, Vollga , Durres

90,000 €
1
2
85 m2
Durres, Albania

property

Shitet, Vilë 1 kat + 1 kat nëntokë, Dajt, Tiranë.

330,000 €
1
2
113 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 1+1+2 Garazhe, Unaza e Re

150,000 €
1
1
95 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 3+1+2, Stacioni i Trenit, Tirane.

319,520 €
2
3
200 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 3+1+2, Lagjia 2, Korçë

109,000 €
1
3
119 m2
Korçë, Albania

property

Shitet, Apartament 3+1+2, Lagjia 2, Korçë

109,000 €
1
3
119 m2
Korçë, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1+Depo, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë.

145,000 €
1
2
68 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Kapanon dhe Biznes , Durres.

800,000 €
Durres, Albania

property

Shitet, Apartament 1+1, Golem, Durrës.

70,000 €
1
1
56 m2
GOLEM, Albania

Faqa nga 94

Kërkojeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në shitje në Tiranë, Durrës, Korçë dhe Vlorë me ne. Ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të shtëpive në shitje, duke përfshirë vila luksoze, shtëpi familjare, dhe rezidenca moderne. Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një ambienti qetësor në periferi apo një shtëpi qendrore në zemër të qytetit, ne kemi diçka për çdo shije dhe buxhet.